Cupa Rotary-Contratimp

Cupa Rotary-Contratimp, un concurs de care ne vom aminti mult timp.

Ne-am prezentat cu 41 de sportivi #BSC și rezultatele au fost de asmenea numeroase.

Este o bucurie ca munca lor să fie apreciata, dar și să îi vedem fericiți și motivați de îmbunătățirea performanțelor personale.

Le multumim pe această cale sportivilor, pentru încrederea acordată, antrenorilor pentru modul în care îndrumă echipa, părinților pentru suportul lor necondiționat și nu in ultimul rand, organizatorilor, pentru că stim ce efort implica organizarea unei asemenea competiții.

Rezultate :

Preda Irina

Categoria de varsta: 17 ani

50 liber - locul 1

50 bras - locul 1

 200 liber - locul 1

100 liber - locul 1

 50 fluture - locul 1


Locul 1 clasament general

Cozma Stefan

Categoria de varsta: Seniori 19+

100 fluture - locul 3

50 liber - locul 3

200 fluture - locul

100 liber - locul 1

50 spate - locul 2


Locul 1 clasament general seniori

Constantinescu Alexandru

Categoria de varsta: 18 ani

50 liber - locul 1

100 liber - locul 1

200 liber - locul 1

400 liber - locul 2

50 spate - locul 1

100 spate - locul 1


Locul 2 Clasament general

Petrache Darius

Categoria de varsta: Seniori 19+

50 bras - locul 2

100 bras - locul 3

200 bras - locul 2


Bonciu Matei Stefan

Categoria de varsta: 17 ani

Proba: 100 fluture locul 2

50 liber - locul 3

100 spate - locul 3

50 fluture - locul 2

50 spate - locul 2


Oanta Rareș

Categoria de varsta: 17 ani

 50 liber - locul 2

 100 liber - locul 2


 Locul 3 clasament general

CULEA Petre Cristian

Categoria de varsta: 18 ani

100 fluture - locul 2

100 liber - locul 3

50 spate - locul 2

50 fluture - locul 2


Popa Roberta

Categoria de varsta: 14 ani

100 fluture - locul 3

50 liber - locul 3

200 fluture - locul 3

100 liber - locul 2

50 fluture - locul 2


Simion Matei Alexandru

Categoria de varsta: Seniori 19+

100 spate -locul 2

200 liber - locul 1

100 liber - locul 2

50 spate - locul 3


Mihai David

Categoria de varsta: Seniori 19+

50 liber-locul 1


Dobre Cristian Andrei

Categoria de varsta: 17 ani

200 spate - locul 2

100 spate - locul 1

50 spate - locul 3

200 liber - locul 3


Dumitrache Tobias George

Categoria de varsta: Seniori 19+

50 fluture - locul 1

100 fluture - locul 2

200 fluture - locul 2


Ghionu Denis Andrei

Categoria de varsta: Seniori 19+

100 spate -  locul 1

200 spate - locul 1

50 spate -  locul 1

50 fluture - locul 3


Muraru Edward Cristian

Categoria de varsta:17 ani

50 bras -  locul 3

100 bras -  locul 3

200 bras -  locul 2


Dragusi Alina

Categoria de varsta: Seniori 19+

50 bras - locul 1

100 bras - locul 1


Briana Constantinescu

Categoria de varsta: 17 ani

200 liber - locul 2

400 liber - locul 1

1500 liber - locul 1


Abboud Youssef

Categoria de varst: 15 ani

 50 bras - locul 3

 200 bras - locul 3


Cristea Andreea

Categoria de varst: 15 ani

50 bras - locul 3

100 bras - locul 3

50 spate - locul 3


Mihalteanu Andreea Maria

Categoria de varst: 15 ani

50 bras - locul 2

100 bras - locul 1

200 bras - locul 1

50 spate - locul 1

100 spate - locul 3


Chirimeaca Claudiu

Categoria de varsta: 14 ani

100 fluture - locul 3


Mario Ursu

Categoria de varsta: 14ani

50 liber - locul 3

100 liber - locul 3


Popescu Vlad

Categoria de varsta: 14 ani

100 spate - locul 2

50 spate - locul 2

50 fluture - locul 3

200 mixt - locul 3

Post Views: 53