Campionatul National in bazin scurt Otopeni 10-13 Noiembrie

Campionatul National in bazin scurt Otopeni 10-13 Noiembrie

Rezultatele obtinute de echipa BSC Inot si galerie de imagini

 

🏆50 Fluture

  • Mihai David, loc 3 seniori si loc 1 tineret
  • Culea Petre, loc 3 juniori

🏆100 Liber - Mihai David, loc 3 tineret
🏆4x50m Liber Masculin - loc 1 seniori, componenta(Anghel Andrei, Dumitrache Tobias, Culea Petre, Mihai David)
4x50 m Liber Combinat - loc 3, categoria seniori, componenta (Dumitrache Tobias, Chiru Simona, Dragusi Alina, Mihai David)
🏆50 Spate

  • Anghel Andrei - loc 1 seniori
  • Culea Petre - loc 3 juniori

🏆50 bras - Pricop Vlad - loc 3 tineret
🏆100 mixt - Mihai David loc 3 tineret
🏆4x100 Mixt/Combinat - loc 2, categoria Seniori, componenta (Anghel Andrei, Dragusi Alina, Mihai David, Chiru Simona)
🏆100 Fluture -Mihai David, loc 3 seniori si loc 1 tineret
🏆Stafeta 4x50 Liber Masculin - loc 1 seniori, componenta(Anghel Andrei, Pricop Vlad, Dumitrache Tobias, Mihai David)

🏆50 Fluture - Popescu Denis, loc 2 seniori
🏆100 Liber - Constantinescu Alexandru, loc 2 tineret
🏆4x50m Liber Masculin - loc 3 juniori, componenta (Oanta Rares, Dobre Cristian, Stoian Andrei, Constantinescu Alexandru)
🏆100 Spate

  • Popescu Denis- loc 3 seniori
  • Constantinescu Alexandru- loc 2 juniori

🏆4x50 m Liber Combinat - loc 1 categoria juniori, loc 2 tineret, loc 2 seniori, componenta (Oanta Rares, Constantinescu Alexandru, Constantinescu Noemi, Preda Irina)
🏆50 Liber - Preda Irina - loc 3, categoria senioare, loc 2 tineret, loc 1 juniori
🏆50 Spate - Constantinescu Alexandru - loc 2, categoria juniori
🏆100 mixt - Constantinescu Alexandru - loc 3 juniori
🏆4x100 Mixt/Combinat - loc 2 categoria juniori si loc 3 categoria tineret, componenta (Dobre Cristian, Preda Irina, Constantinescu Noemi, Constantinescu Alexandru)
🏆50 Liber

  • Constantinescu Alexandru - loc 1 juniori,loc 2 tineret
  • Oanta Rares - loc 3 juniori

🏆100 Fluture - Bonciu Matei - loc 3 juniori
🏆100 Liber - Preda Irina, loc 3 seniori, loc 2 tineret,loc 1 juniori
🏆Stafeta 4x50 Mixt Masculin - loc 2 categoria juniori
componenta (Dobre Cristian, Muraru Edward, Bonciu Matei, Constantinescu Alexandru)

 

 

Post Views: 28