Cupa Rotary

O echipă numeroasă în deplasare la Târgoviște pentru Cupa Rotary-Contratimp

Fiecare sportiv a avut anumite obiective și toți au fost atenți și concentrați să își îndeplinească misiunea.

Alături de antrenorii lor au avut curse reușite, au progresat, dar au și  învățat.
Fiecare competiție îi aduce față în față cu noi confruntări, iar modul în care reușesc sa le gestioneze îi va ajuta în drumul lor către obiectivele propuse.

Ceea ce ne încântă însă de fiecare dată cand plecăm cu o echipa mixtă, ca vârstă, 11-24 ani, este ca toți reusesc să comunice foarte bine între ei, sa se susțină si să învețe unii de la alții.
Cei mai mari devin din modele de urmat mentori pentru cei mai mici. Și iată că se fac simțite si rezultatele

REZULTATE CUPA ROTARY - CONTRATIMP

Anghel Andrei - seniori

50 spate – locul 1 si Cea mai buna performanță din concurs

Preda Irina Ana

50 fluture-locul 1,16 ani

100 fluture-locul 1,16 ani

50 bras-locul 1,16 ani

50 liber-locul 1,16 ani

100 liber-locul 1,16 ani

200 liber-locul 1,16 ani

Muraru Edward Cristian

100 bras- loc 1, 16 ani

50 bras- loc 3 , 16 ani

200 bras-loc 2, 16 ani

Simion Matei-Alexandru

50 liber- locul 2,19+ ani

100 liber- locul 2, 19+ ani

200 liber- locul 1, 19+ ani

400 liber- locul 1, 19+ ani

Seksi Luca

200 fluture-locul 2,17 ani

100 spate-locul 3,17 ani

200 spate-locul 3,17 ani

50 spate-locul3,17 ani

Stefanache Mario

50 liber – locul 2,18 ani

Dumitrache Tobias George

50 fluture- Locul 1, 19+ ani

100 fluture- Locul 1, 19+ ani

200 fluture- Locul 1, 19+ ani

100 liber- Locul 3, 19+ ani

Dobre Cristian Andrei

50m fluture- locul 3, 16 ani

100m spate-locul 2, 16 ani

200m spate-locul 2, 16 ani

200m mixt-locul 3, 16 ani

Pricop Vlad Alexandru

50 fluture-locul 2, 18 ani

100 bras-locul 2, 18 ani

50 bras-locul 2, 18 ani

Culea Petre Cristian

50 fluture- locul 2, 17 ani

100 fluture- locul 1, 17 ani

100 spate- locul 2, 17 ani

50 bras- locul 3, 17 ani

50 spate- locul 2, 17 ani

Bonciu Matei Stefan

50 fluture-locul 2,16 ani

100 fluture-locul 1,16 ani

200 fluture-locul 1,16 ani

50 spate-locul 2,16 ani

Oanta Rares

50 liber-locul 2,16 ani

400 liber-locul 3,16 ani

Popa Roberta 13 ani

Loc 1 – 50,200 fluture

Loc 2 – 50m crawl 50m spate 100 fluture

Mihaltanu Andreea 14 ani

Loc 2 50m 100m bras

Loc 3 200m bras 100m spate

Chirimeaca Claudiu 13 ani

Loc 3 200m spate

Moise Matei 15 ani

Loc 3 100m bras

Refik Reyhan Kaan 11 ani

Loc 3 50m bras 100m bras

Post Views: 65